Четверг, февраля 25, 2021

15 грудня на засіданні першої сесії міської ради VIII скликання голова Чугуївської міської територіальної виборчої комісії Анастасія Вяльдіна вручила Галині Мінаєвій посвідчення переможця на місцевих виборах та запросила до складання присяги. Нагадаємо, що люди довірили Галині Миколаївні очолювати громаду вже вп’яте. Під час місцевих виборів 2020 року чинний міський голова здобула 50,49% підтримки виборців (5914 голосів)

Звертаючись до депутатів новообраної міської ради, Галина Мінаєва закликала їх пам’ятати, що незалежно від партійної приналежності та політичних уподобань, всі вони мають керуватися інтересами міста і його жителів при прийнятті рішень у сесійній залі.

– Від імені кожного з наших виборців, а також тих чугуївців, хто з будь-яких причин не брав участь у голосуванні, висловлюю надію на те, що починаючи з сьогоднішнього засідання і до закінчення терміну каденції міської ради VIII скликання робота депутатського корпусу буде конструктивною і злагодженою, – наголосила у своєму виступі Галина Мінаєва.