Понедельник, марта 01, 2021

10 грудня в актовій залі Чугуївської міської ради проводились навчання з питань пожежної безпеки для представників підприємств житлово-комунальної сфери Чугуєва.

Заняття проводив методист Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Сергій Рашкевич.

В організації навчань взяла безпосередню участь інженер з охорони праці КП «Чугуївтепло» Інна Ахметова, яка є депутатом Чугуївської міської ради.

Крім отримання необхідної інформації за темою, працівники комунальних підприємств «Чугуївтепло», «Чугуїввода», «Чугуївський комунальний комплекс», КЖРЕП мали можливість перевірити свої знання з пожежної безпеки.

Подібні заходи проводяться для чугуївських комунальників щорічно, але цього разу зустріч також була викликана необхідністю вжити профілактичних заходів у зв’язку з вкрай складною ситуацією в державі з загибеллю людей на пожежах. Так, за інформацією інспектора ДСНС, який був присутній на заході, щодоби в Україні гине у середньому чотири громадянина. Загалом з 1 січня по 1 грудня 2019 року пожежі забрали життя 1590 українців.

Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради.