Воскресенье, января 17, 2021

Суспільство

Відтепер цим табором опікуватиметься Чугуївська громада. Проблем з благоустроєм території та ремонтом будівель табору вистачає, проте вже сьогодні потрібно займатися підготовкою до нового оздоровчого сезону. Попереду великий обсяг робіт, аби створити гідні умови для відпочинку дітей влітку цього року

28 грудня в Чугуївському РВ ГУ ДСНС України у Харківській області відбулась значна подія, присвячена підведенню підсумків роботи підрозділу за 2020 рік

На заході були присутні начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв, керівники громад Чугуївського району. Чугуївську міську громаду на заході представляла міський голова Галина Мінаєва.

Про проведену роботу підрозділу звітували начальник Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби ЦЗ Володимир Назаренко та начальник 50 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби ЦЗ Антон Мельник. Начальником Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександром Волобуєвим було нагороджено та заохочено особовий склад підрозділу. Співробітники отримали грамоти та почесні грамоти МВС та ДСНС, медалі за сумлінну службу. Також було присвоєно чергові спеціальні звання особам молодшого та старшого начальницького складу.

Афганська війна почалася в 1979 році і тривала протягом 10 років. Незагоєною раною вона залишається для багатьох чугуївців, які, виконуючи наказ, воювали під спекотним небом Афганістану. Щорічно зустрічаються ці тепер уже сивочолі чоловіки біля пам'ятника воїнам-афганцям, щоб вшанувати пам'ять товаришів по службі і всіх, хто не повернувся додому з тієї «чужої» війни. Незважаючи на непогоду, вони зібрались і сьогодні. Разом з воїнами-афганцями в заході взяли участь і представники Чугуївської міської ради. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-афганців і поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Довідково:

Пам’ятник воїнам-афганцям був встановлений у Чугуєві в 2008 році напередодні 29-ї річниці введення радянських військ в Афганістан за ініціативою громадської організації «Чугуївський об’єднаний союз інвалідів Афганістану» і її тодішнього керівника Івана Полянського, який, на жаль, вже пішов з життя.

До уваги батьків та учнів шкіл Чугуєва! Відповідно до структури 2020/2021 навчального року, визначеної педагогічними радами закладів освіти, перший семестр у школах м. Чугуєва завершується 29 грудня. Зимові канікули триватимуть з 30 грудня по 10 січня 2021 року

У зв’язку із введенням посилених карантинних обмежень на період з 08 по 24 січня відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України другий семестр у школах розпочнеться 11 січня у дистанційному форматі.

Напередодні Дня Святого Миколая одразу троє вихованців Чугуївського міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей повернулись в родини, з них двоє – до рідної сім’ї

Родина проживає у с.Кам’яна Яруга. Мати одна виховує малюків, та через складні життєві обставини, які склалися у сім’ї, вимушена була влаштувати дітей до Центру. За час перебування дітей у Центрі мати за допомогою соціальних служб поновила документи, зробила ремонт в оселі, знайшла місце роботи, вирішилось питання влаштування малечі до дошкільного закладу.

Людині, якщо вона цього бажає, під силу подолати будь-які труднощі. Нехай у молодій родині все буде гаразд!

Шановні батьки! Не залишайтеся зі своїми проблемами на самоті! Якщо ви тимчасово залишилися без роботи, хворієте, знаходитеся у стадії розлучення, вашу дитину на цей час можна влаштувати до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Чугуївський міський Центру соціально-психологічної реабілітації дітей надає всебічні послуги дітям від 3 до 17 років, забезпечує 5-разовим харчуванням, лікуванням, навчанням, розвитком.

З питань влаштування вашої дитини тимчасово до ЦСПРД звертайтесь до служби у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради за адресою: м.Чугуїв, вул. Музейна, 22. Час роботи: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Прийомний день: щосереди з 8.00 до 12.00. Телефон для довідок: (05746)2-30-46.

20 грудня біля Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу для мешканців селища Кочеток відділом культури та туризму Чугуївської міської ради спільно з працівниками культури Кочетка було організовано проведення новорічного свята «Зима крокує – свята дарує!». Працівники Культурного центру «Імідж», вихованці та керівники гуртків Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості створювали святковий настрій для місцевих жителів з нагоди відкриття головної новорічної ялинки Кочетка

   

Міський голова Галина Мінаєва сьогодні побувала в амбулаторіях Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, в яких нещодавно були завершені ремонтно-будівельні роботи. Це амбулаторія в Осинівці та амбулаторія у приміщенні поліклініки Чугуївської ЦРЛ

В Осинівській амбулаторії сімейної медицини цьогоріч провели роботи з утеплення фасаду та зробили вимощення навколо будівлі за рахунок коштів Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, отриманих від Національної служби здоров’я України. Утеплення фасаду не тільки сприятиме підтриманню комфортної температури в приміщенні (в амбулаторії і до утеплення будівлі було тепло і затишно), а перш за все дозволить економити кошти для оплати енергоносіїв.

Нагадаємо, що оновлену амбулаторію в Осинівці в структурі Чугуївського міського центру первинно було відкрито в січні 2018 року. За кошти міського бюджету в приміщенні виконаний якісний сучасний ремонт, обладнані два кабінети лікаря, дві маніпуляційні, кімната здорової дитини, денний стаціонар, санвузол, кімната для зберігання медичної документації, просторе приміщення для очікування. Є в медзакладі і все необхідне обладнання, яким має бути оснащена сучасна амбулаторія сімейної медицини.

Ще одним важливим кроком у питанні наближення медичних послуг до жителів стало розширення мережі амбулаторій, які розташовані в центральної частини міста. Цьогоріч були відремонтовані ще три кабінети на другому поверсі поліклініки, які після наполегливих прохань міського голови Галини Мінаєвої були виділені для роботи сімейних лікарів міського ЦПМСД. Це дозволило істотно розвантажити вже існуючу амбулаторію на Леонова. За кошти міського бюджету в приміщенні провели ремонтні роботи, придбали необхідне сучасне обладнання, і лікарі міського ЦПМСД вже проводять прийом пацієнтів в оновленому приміщенні.

Галина Мінаєва поспілкувалась з медичними працівниками амбулаторій, в яких вона сьогодні побувала, та у розмові з лікарями та медсестрами запевнила, що Чугуївська міська рада і надалі сприятиме створенню комфортних умов для прийому пацієнтів і роботи лікарів міського ЦПМСД.

3 грудня 2020 року під головуванням секретаря міської ради Наталії Нежид, за участю членів опікунської ради, у приміщенні Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради відбулося чергове засідання Ради опіки та піклування над недієздатними та обмежено-дієздатними особами

В ході проведення засідання Ради були розглянуті документи, подані кандидатом в опікуни, та заява опікуна щодо надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного закладу.

За результатами засідання членами Ради прийняті рішення щодо доцільності призначення опіки над недієздатною особою та підготовки подання до суду з вищевказаного питання, надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного закладу для соціального захисту.

Відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами внесеними Постановою КМУ від 26.08.2020 №760), етапів послаблення протиепідемічних заходів», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», засідання проведено з дотриманням обмежувальних заходів.

УСЗН Чугуївської міськради

 

Чугуївський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області нагадує про правила безпеки під час користування піротехнічними засобами та правила пожежної безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят

Правила безпеки під час користування піротехнічними засобами

Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але з кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами.

Сучасний ринок пропонує різноманітну побутову піротехніку. Ці вироби вільно попадають до населення, а поводження з ними не вимагає спеціальних знань і навичок. Використання піротехнічних виробів з дотриманням вимог інструкції забезпечує безпеку здоров’я та життя людей, не призводить до пошкодження майна й не завдає шкоди навколишньому середовищу.

  • Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок.

  • Піротехніку не можна зберігати поблизу приладів опалення (батарей, газових, електричних плит), не варто носити вогненебезпечні вироби у кишенях.

  • Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам.

  • Не можна курити, працюючи з піротехнічними виробами, а також знаходитись у нетверезому стані. У більшості випадків, в момент приведення в дію піротехніки, той, хто запускає її, повинен за лічені секунди відбігти на безпечну відстань (як правило, це 10-15 і більше метрів).