Понедельник, марта 01, 2021

Надання мешканцям громади якісних та доступних соціальних послуг, турбота про людей похилого віку, самотніх, з інвалідністю, малозабезпечених та тих, що потрапили у скрутні життєві обставини, є одним з головних напрямків роботи міської влади, яка на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою докладає великі зусилля для вдосконалення системи надання соціальних послуг громадянам


У Чугуєві реалізується Стратегія розвитку системи надання соціальних послуг на 2017 – 2020 роки, яка визначає цілі та пріоритетні напрями розвитку системи надання соціальних послуг у м. Чугуєві, передбачає заходи щодо розширення доступу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, до соціальних послуг, забезпечення їх якості та ефективності. Жодна людина, що потребує соціальної допомоги, не повинна залишитися поза увагою суспільства – саме цей принцип є визначальним у роботі соціальної сфери міста.

Надавачі соціальних послуг у Чугуєві:

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради: м.Чугуїв, вул. Старонікольська, 20 А. Тел. 2-24-10, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, підтримки сімей, у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України, розроблення та організація виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та громадян.

 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20. Тел. (05746) 2-32-01, 2-43-27, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: догляд вдома, паліативний догляд, соціальна адаптація, соціальна реабілітація, консультування, соціальна профілактика, посередництво, представництво інтересів, соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової), транспортні. Категорії обслуговування: особи похилого віку, інваліди, особи з психічними хворобами, бездомні особи, учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи (ВПО).

 Чугуївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20. Тел. (05746) 2-33-45, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: влаштування до сімейних форм виховання, соціальна адаптація, кризове та екстрене втручання, консультування, соціальний супровід, представництво інтересів, соціальна профілактика. Категорії обслуговування: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; особи, які відбували покарання (у місцях позбавлення волі на певний строк, без позбавлення волі, особи, які відбули покарання); особи, які є споживачами психоактивних речовин; діти, які опинились у складних життєвих обставинах; особи, які протягом доби пережили травматичну подію, були свідками насильства в сім’ї чи зазнали його; інваліди; особи з психологічними захворюваннями; сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах; особи з проблемами ВІЛ/СНІД; особи, які опинились у складних життєвих обставинах; бездомні, особи похилого віку, демобілізовані, учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи.

 Чугуївський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей: м. Чугуїв, пров. Мічуріна, 6. Тел. (05746) 4-11-32, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: соціально-психологічна реабілітація дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та людей з інвалідністю «ШАНС»: м. Чугуїв, вул. Осинівська, буд. 48 Б. Тел. (05746) 4-22-77 Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: соціальна адаптація, соціальна реабілітація дітей з інвалідністю, дітей групи ризику.

 Харківський обласний соціальний гуртожиток: м. Чугуїв вул. Червономанєжна, 32А. Тел. (05746) 2-33-80, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Види послуг: підтримане проживання, соціальна адаптація. Категорії обслуговування: діти, позбавлені батьківського піклування; особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування; особи з числа дітей-сиріт.