Понедельник, марта 01, 2021
  • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
    «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

    Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

    Подробнее:

Працівники відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради у період дії карантину продовжують надавати соціальні послуги незахищеним верствам населення

Соціальні послуги, догляд вдома та паліативний догляд вдома в наш складний час є найбільш затребувані. Соціальні працівники Територіального центру надають громадянам похилого віку та людям з інвалідністю понад 65 різноманітних послуг, адже щоденне рішення соціальних питань має велике значення для кожного з них. Соціальні робітники підтримують нужденних в соціально-побутовому плані: сходять за ліками чи продуктами харчування, допоможуть у приготуванні їжі, приготують та погодують прикутих до ліжка, посприяють у наданні медичних послуг та проконтролюють прийом ліків, зроблять вологе прибирання в приміщенні, заплатять за комунальні послуги, нададуть психологічну підтримку, нададуть інформацію з питань соціального захисту населення та інше.

У зв’язку з децентралізацією територіальні громади Кочетоцької, Кам’яноярузької, Зароженської, Великобабчанської сільських рад увійшли до складу Чугуївської міської територіальної громади. Отримувачі соціальних послуг та соціальні робітники, які надають їм послуги, з 01.01.2021 року переводяться до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради.

Спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома та відділення організації надання адресної та грошової допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) Чугуївської міської ради проводять обстеження щодо визначення потреб у наданні соціальних послуг та оформлення документів згідно закону України «Про соціальні послуги» з отримувачами соціальних послуг Територіального центру соціального обслуговування Чугуївської РДА з метою подальшого надання соціальних послуг в об’єднаній Чугуївській громаді. На даний час проведені обстеження та визначені потреби у соціальних послугах, надані консультації щодо отримання соціальних послуг у таких населених пунктах: смт. Кочеток, с. Кам’яна Яруга, с. Зарожне, с. Тетлега.

За потреби звертатися: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20, Управління соціального захисту населення, т. (05746) 2-26-31 та Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради т. (05746) 2-32-01.