Пятница, мая 07, 2021

Зміну погоди обіцяють вже в найближчу середу. Про це повідомляє Харківський регіональний центр з гідрометеорології

12 січня – хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря знизиться від 0°С до -6°С, місцями до -8°С.

А вже 13-го січня вночі очікується сніг. Вдень значний сніг. Місцями хуртовина. На дорогах можлива ожеледиця. Вітер північно-східний, 9-14 м/с. Температура повітря вночі -4°С -9°С, вдень -1°С -6°С.

Сніг триватиме вночі й зранку 14-го січня. Низька температура також збережеться.

Службою автомобільних доріг у Харківській області створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації слід телефонувати за номером диспетчера 336-77-00 (цілодобово).

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху дорогами міста, на КП «Чугуївський комунальний комплекс» створено графік цілодобового чергування спеціальної техніки, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття. Адміністрація підприємства просить водіїв під час снігопаду не паркувати автотранспорт на узбіччях доріг, щоб не створювати перешкоди для роботи снігоприбиральної техніки.

В КП «ЧКК» нагадують, що заявки стосовно питань утримання доріг міста, а також благоустрою, вуличного освітлення та вивозу сміття, можна подавати через діючі сервіси підприємства та за номером 0997223050 (вайбер).