Воскресенье, января 17, 2021
 • В Харківській області очікується похолодання та снігопад
  В Харківській області очікується похолодання та снігопад

  В КП «ЧКК» нагадують, що заявки стосовно питань утримання доріг міста, а також благоустрою, вуличного освітлення та вивозу сміття, можна подавати через діючі сервіси підприємства та за номером 0997223050 (вайбер)

  Подробнее:
 • А снег идет… и пока не прекращается. Расчистка дорог не останавливается
  А снег идет… и пока не прекращается. Расчистка дорог не останавливается
  В настоящее время в городе работают две единицы тракторной техники для расчистки тротуаров. Четыре автомобиля КП «Чугуевский коммунальный комплекс», в том числе два пескоразбрасывателя, чистят дороги. Кроме того, по одному трактору выделили КП «Чугуеввода» и «Чугуевтепло».
  Также начата расчистка снега в Кочетке. В Каменной Яруге, Зарожном и Большой Бабке пока будут чистить лишь центральные улицы. По информации коммунальников, работы начались сегодня в 5 часов 30 мин.

Зміну погоди обіцяють вже в найближчу середу. Про це повідомляє Харківський регіональний центр з гідрометеорології

12 січня – хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря знизиться від 0°С до -6°С, місцями до -8°С.

А вже 13-го січня вночі очікується сніг. Вдень значний сніг. Місцями хуртовина. На дорогах можлива ожеледиця. Вітер північно-східний, 9-14 м/с. Температура повітря вночі -4°С -9°С, вдень -1°С -6°С.

Сніг триватиме вночі й зранку 14-го січня. Низька температура також збережеться.

Службою автомобільних доріг у Харківській області створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації слід телефонувати за номером диспетчера 336-77-00 (цілодобово).

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху дорогами міста, на КП «Чугуївський комунальний комплекс» створено графік цілодобового чергування спеціальної техніки, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття. Адміністрація підприємства просить водіїв під час снігопаду не паркувати автотранспорт на узбіччях доріг, щоб не створювати перешкоди для роботи снігоприбиральної техніки.

В КП «ЧКК» нагадують, що заявки стосовно питань утримання доріг міста, а також благоустрою, вуличного освітлення та вивозу сміття, можна подавати через діючі сервіси підприємства та за номером 0997223050 (вайбер).